Bayilik

Alaçatı Sakızlı Kahvecisi restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır. Verilen franchise sayesinde işletme restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet gösterir.

Franchise Adaylarında İstenilen Özellikler

Alaçatı Sakızlı Kahvecisi olarak franchise verilecek kişilerin, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmeleri beklenmektedir.

Destekler

Yeni açılacak işletmelerimize özel olarak , restoranın açılış hazırlıkları süresince pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Şartlar

Alaçatı Sakızlı Kahvecisi bayilerine verdiği restoran işletmeciliği süresi 5 yıldır. Bu sayede kişi sahip olduğu restoranda ve Alaçatı Sakızlı Kahvecisi markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %2 royalty alınmaktadır.

Yer Konum Seçimi

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, banka, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun yerlerdir. İşletme açılacak yer Alaçatı Sakızlı Kahvecisi taradından kontrol edilir ve onaylanır.

Fiziksel Koşullar

İşletme zemnin katta olmalıdır. Minimum 150 m2 olmalıdır. İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu Alaçatı Sakızlı Kahvecisi standartları doğrultusunda kontrol edilir.